Web Tasarım

Hem Şık Hem Fonksiyonel

Markalarımıza web sitesi tasarlarken ilk önceliğimiz kullanıcıyı doğru yerde doğru bilgiye ulaştırmaktır. Daha sonraki önceliğimiz kullanıcının web sitesi üzerinden markayla olabildiğinde fazla etkileşime girmesidir.

Yeni Tasarım Trendlerini Yakından Takip

Ekip olarak dijital dünyada web tasarım alanında yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. Sonuçları ve ziyaretçilerin etkileşimini nasıl arttırdığını kanıtlayan çalışmaları inceliyoruz. Apple, Google, Facebook gibi dijital dünya öncülerinin tasarım yaklaşımlarına her zaman öncelik veriyoruz.

Dönüşüm Odaklı

MustafaDemir.info olarak, her projemizde hedef kitlenin markayla nasıl iletişime geçerken konforlu hissettiğini belirlemenin de dönüşümü maksimize etmenin bir parçası olduğuna inanıyoruz.

Her Cihazda Uyumlu

Bir web sitesi yaparken dikkat etmemiz gereken bir diğer konu, her cihazda sorunsuz ve aynı performansta çalışıyor mu olduğudur. Bir web sitesi geliştirirken; tüm işletim sistemleri, tüm tarayıcılar, tabletler ve telefonlarda kontrollerini sağlıyoruz. En küçük ekranlı telefondan en büyük ekranlı telefona sorunsuz çalışması önceliğimizdir.

Kolay Yönetim Paneli

Bir web sitesinin en önemli kısmı yönetim panelidir. Kolay kullanılabilir yönetim paneli sayesinde sitenizde telefonunuzdan bile değişiklik yapabilir, yeni yazılar, yeni resimler ve yeni videolar paylaşabilirsiniz. Site verilerinizi inceleyebilir, hangi yazınızın kaç görüntülenme aldığını, kullanıcıların ortalama kaç dakika sitenizde vakit geçirdiğini görüntüleyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra site genelini kapsayan değişiklikler yapabilirsiniz. Her zaman üzerinde çalışıp geliştirdiğimiz kontrol panelini sizlere her zaman hızlı ve güvenli bir şekilde sağlıyor olacağız.

Sorularınız

ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için:

0212 207 7023 | 0544 956 1021


Bize Yazın Biz Size Ulaşalım