Mobil Uygulama

Hayallerinizi Dijital Dünyaya Taşıyın

Mükemmel bir fikriniz mi var, hayallerinizin de ötesinde bir uygulama istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Hem Apple Store hemde Google Play’de uygulamanızı en kısa sürede yayına alalım. Tek bir kodlama diliyle hem ios hemde android cihazlarda çalışacak uygulamalar geliştiriyoruz. Bu sayede çok daha hızlı projenizi hayata geçiriyoruz. Güncellemeleri de aynı şekilde hızlı ve kaliteli şekilde yayına alıyoruz.

Yeni Tasarım Trendlerini Yakından Takip

Ekip olarak dijital dünyada mobil uygulama alanında yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. Sonuçları ve ziyaretçilerin etkileşimini nasıl arttırdığını kanıtlayan çalışmaları inceliyoruz. Apple, Google, Facebook gibi dijital dünya öncülerinin tasarım yaklaşımlarına her zaman öncelik veriyoruz.

Dönüşüm Odaklı

MustafaDemir.info olarak, her projemizde hedef kitlenin markayla nasıl iletişime geçerken konforlu hissettiğini belirlemenin de dönüşümü maksimize etmenin bir parçası olduğuna inanıyoruz.

Kullanıcı Sayınızı Arttırın

Doğru tasarım, güvenilir alt yapı ile profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olacaksınız. Doğru hedef kitleye reklam çalışmalarıyla, yeniden pazarlama teknikleriyle kullanıcı sayınızı arttırmak ilk önceliğimiz.

Kolay Yönetim Paneli

Bir mobil uygulamanın en önemli kısmı yönetim panelidir. Kolay kullanılabilir yönetim paneli sayesinde uygulamanızda telefonunuzdan veya bilgisayardan değişiklik yapabilir, yeni ürünler listeleyebilir, var olan ürünleri güncelleyebilir, yeni yazılar, fotoğraflar, videolar kısacası tüm içerikleri kontrol edebilirsiniz. Mobil uygulamanızı kolayca takip edebilir, kullanıcıların ortalama kaç dakika uygulamanızda vakit geçirdiğini görüntüleyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra uygulama genelini kapsayan değişiklikler yapabilirsiniz. Her zaman üzerinde çalışıp geliştirdiğimiz kontrol panelini sizlere her zaman hızlı ve güvenli bir şekilde sağlıyor olacağız.

Sorularınız

ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için:

0212 207 7023 | 0544 956 1021


Bize Yazın Biz Size Ulaşalım