E-Ticaret

Komisyonsuz Ödeme Al

Aracı firmaların yüksek komisyonlarından sıkıldın mı? Hemen kendi e-ticaret siteni kur herhangi komisyon olmadan kolayca ürünlerini sat. İster havale, istersen sanal pos yada İyzico ödeme yöntemiyle ödemelerini hızlıca al. İster taksit ister peşin olarak satış yapabileceğin e-ticaret sitesine hemen sahip ol.

Yeni Tasarım Trendlerini Yakından Takip

Ekip olarak dijital dünyada web tasarım alanında yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. Sonuçları ve ziyaretçilerin etkileşimini nasıl arttırdığını kanıtlayan çalışmaları inceliyoruz. Apple, Google, Facebook gibi dijital dünya öncülerinin tasarım yaklaşımlarına her zaman öncelik veriyoruz.

Dönüşüm Odaklı

MustafaDemir.info olarak, her projemizde hedef kitlenin markayla nasıl iletişime geçerken konforlu hissettiğini belirlemenin de dönüşümü maksimize etmenin bir parçası olduğuna inanıyoruz.

Satışlarınızı Arttırın

Doğru tasarım, güvenilir alt yapı ile profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olacaksınız. Doğru hedef kitleye reklam çalışmalarıyla, yeniden pazarlama teknikleriyle satışlarınızı arttırmak ilk önceliğimiz.

Kolay Yönetim Paneli

Bir e-ticaret sitesinin en önemli kısmı yönetim panelidir. Kolay kullanılabilir yönetim paneli sayesinde sitenizde telefonunuzdan bile değişiklik yapabilir, yeni ürünler listeleyebilir, var olan ürünleri güncelleyebilirsiniz. Satışlarınızı kolayca takip edebilir, hangi ürünün kaç görüntülenme aldığını, kullanıcıların ortalama kaç dakika sitenizde vakit geçirdiğini görüntüleyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra site genelini kapsayan değişiklikler yapabilirsiniz. Her zaman üzerinde çalışıp geliştirdiğimiz kontrol panelini sizlere her zaman hızlı ve güvenli bir şekilde sağlıyor olacağız.

Sorularınız

ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için:

0212 207 7023 | 0544 956 1021


Bize Yazın Biz Size Ulaşalım